fbpx
Ta strona korzysta z ciasteczek, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj
Baner główny strony Lomi Lomi Nui

Certyfikowany Trening Masażu Hawajskiego Lomi Lomi Nui

Odnajdź siebie! Uzdrawiaj i przemieniaj swoje życie.

Poznaj Lomi Lomi Nui

Trening masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui ma na celu holistyczną transformację relacji każdego z uczestników z dotykiem, ciałem i indywidualną kreatywnością. To piękne i uzdrawiające doświadczenie, którego wynikiem jest intensywny proces osobisty i grupowy. To głęboka podróż prowadząca do lepszego poznania siebie oraz odzyskania przestrzeni i własnej mocy na wielu poziomach.

Szkolenie Lomi Lomi Nui prowadzi do większej akceptacji siebie i świętowania życia. W rezultacie twoje życie staje się pełniejsze, bogatsze i bardziej soczyste. Doświadczysz transformacji!

Lomi Lomi Nui - hawajski masaż ciała wywodzący się z tradycji świątynnej.

Lomi Lomi Nui nie jest zwykłym masażem. To starożytna wiedza i Duch Aloha, który prowadzi, uzdrawia i inspiruje człowieka w kierunku osiągania prawdziwego potencjału. To doświadczenie, które przytłacza umysł poziomem doznań. Pochodzi z Hawajów i jest oparty na tradycyjnej filozofii Huny, która uczy, że cały świat przenika dająca życie energia „mana”.

W czasach starożytnych masaż był wykonywany przez kahunów (kapłanów i strażników mistycznej wiedzy i systemu uzdrawiania) w celu transformowania i całkowitego uwolnienia wszystkich aspektów „ja”, aby osiągnąć harmonię i przepływ w byciu. Łączyli oni masaż z tańcem wokół kamiennego ołtarza, a towarzyszyły temu dźwięki uzdrawiających hymnów. Rytuał był zwykle wykonywany dla wybranych – zwłaszcza tych, którzy mieli sprawować rządy w społeczności i trwał wiele godzin, czasem nawet dni. Masaż Lomi Lomi Nui opiera się na intuicyjnych ruchach, oddechu i skupionej intencji. Sesję zawsze rozpoczyna i kończy się ustanowieniem intencji uzdrowienia dla osoby przyjmującej.

Wykonuje się go korzystając z długich pociągnięć wzdłuż i w poprzek ciała, w górę i w dół. Cechą charakterystyczną masażu jest to, że masażysta wykorzystuje także swoje przedramiona. Ręce, łokcie i przedramiona w dynamicznych, głębokich ruchach naśladują przypływy i odpływy oceanu. W trakcie sesji masażysta tańczy wokół klienta z wielką harmonią i gracją, co tworzy piękne widowisko.

Masaż jest wykonywany nie tylko na ciele fizycznym ciele, ale też na otaczającym go ciele energetycznym.

„Lomi” jest hawajskim określeniem na „masaż”. W dosłownym tłumaczeniu oznacza to naciskanie, ale też długie głaszczące ruchy – „dotykanie miękką łapą zadowolonego kota”. Powtórzenie słowa „lomi” daje efekt dwukrotnego wzmocnienia i pokazuje jego wyjątkowość. Lomi lomi obdarza cię wyjątkowym uczuciem błogości i satysfakcji.

Dołącz do nas na Bali

Trening trwa 7 dni, które spędzamy w pięknym ośrodku Gaia Oasis Resort na Bali – miejscu piękna, spokoju, harmonii i komfortu, tuż nad brzegiem morza. Będziemy czerpać z energii fal. Popłyniemy, aby obcować z delfinami, zanurzając się głębiej w zasadę serca Huny.

Podczas szkolenia poznasz filozofię Huny i 7 zasad hawajskich oraz strukturę masażu Lomi Lomi Nui. Poprzez dawanie i przyjmowanie sesji masażu nauczysz się różnych stylów lomi, rozszerzania swojej kreatywności i intuicji.

Pierwszy obrazek tematyki Lomi Lomi Nui
Drugi obrazek tematyki Lomi Lomi Nui

Zaczniemy tradycyjnym balijskim powitaniem, honorując duchy oraz przodków ziemi i morza, prosząc jednocześnie o pozwolenie i wsparcie dla naszych intencji.

Każdy dzień zaczniemy od medytacji „powitania słońca” oraz rytuału połączenia z żywiołami natury.

Weźmiemy udział w ceremonii oczyszczenia i błogosławieństwa na morzu i w świątyni z tradycyjnym kapłanem.

Zakończymy tradycyjnym balijskim spotkaniem, które zakończy naszą wspólną podróż.

Lomi Lomi Nui działa na każdym poziomie ludzkiego życia.

 • Na poziomie fizycznym stymuluje krążenie krwi, trawienie, układ kostny i moczowopłciowy, koi ból.
 • Masaż wpływa również na stan psychiczny - w naturalny i łagodny sposób przynosząc pozytywną równowagę, piękno, radość, harmonię, miłość oraz rozwijając prawdziwy potencjał.
 • Harmonizuje centra energetyczne.
 • Przywraca równowagę i jedność umysłu oraz ciała, dzięki czemu łączymy się z naszą prawdziwą naturą.
 • Uwalnia napięcia narastające w mięśniach, odpowiedzialne za różnego rodzaju problemy i zahamowania.
 • Przynosi samoakceptację i radość życia.

Szkolenie masażu Lomi Lomi Nui skierowane jest do osób, które chciałyby:

 • doświadczyć nowych poziomów integracji i elastyczności w swoim ciele
 • otworzyć się na dawanie i otrzymywanie
 • otworzyć się na dotyk
 • otrzymać solidną bazę do pracy z ciałem, pogłębić swoje zrozumienie i doświadczenie wspierania innych na ich ścieżce do transformacji poprzez pracę z ciałem, w tym:
 • osób, które nie mają doświadczenia, ale chcą zdobyć zawód praktyka pracy z ciałem
 • terapeutów pracy z ciałem, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności
 • zaawansowanych i początkujących uczniów i nauczycieli jogi, masażystów, psychologów, psychoterapeutów

Poznaj nauczyciela Lomi Lomi Nui

Zdjęcie trenera treningu Lomi Lomi Nui - Nisarga Eryk Dobosz

Nisarga Eryk Dobosz

"Praca z ciałem i oddechem"

Zobacz więcej